mike beneš

Jak na root android?

Ahoj, mám samsung galaxy young, který má paměť 1,3 gb což je pro aplikace na android dost málo. Proto potřebuju root abych aplikace mohl přesunout na sd kartu. Dá se nějak udělat root přímo z mobilu? Jak na to. Musím mít k tomu počítač? Jak to mám udělat?

Odpovědi
anonym

Netřeba root, aplikace ClearMaster ti přesune programy na kartu a ještě ti bude zařízení udržovat čisté, zbavuje zbytků programů, čistí cache apod.
Root je i nebezpečný, je to plné ovládnutí zařízení a bez znalostí je to risk, navíc ztrácíš záruku.

HOLAS

Jak se říká, kdo chce kam, pomocme mu tam, ano, root je nebezpečný pro lidi, co neví o co jde, může ztratit záruku a může taky bricknout mobil (čti těžítko). Ale pokud o to tak stojíš, tak ti řeknu nejbezpečnější a nejblbuvzdornější cestu. PC a internet potřebovat budeš, a na stahuj.cz stáhni kingo root, pak stačí povolit USB debug a připojit mobil, vše ostatní udělá kingo ;)

JJp

česílko: Bohužel, u mnoha telefonů, jako u mýho Xiaomi Redmi Note je bez rootu přesun aplikací na SD kartu nemožný :/

arygnoc

na to nepotrebujete root.
je to bežná užívateľska činnosť v správcovi súborov.

root: http://co-to-je.sk/spresne­.php?dotaz=ro­ot