Anet.22.

Lze pomocí usb kabelu přesunout z notebooku do iPhonu písničky, nebo to lze pouze přes iTunes?

přesun písniček do iPhonu

Nejlepší odpověď
badisko

jen prez iTunes…

Další odpovědi
Bedy

Ano, je nutný mít nainstalovaný iTunes.

nikolqa.o

iPhone jsem dostala minulý rok k Vánocům a nutno říct, že s ním nemám dobré zkušenosti.. iTunes jsem si nainstalovala a postupovala jsem podle návodu ( jak dostat písničky do mobilu ), ale písničky jsem tam stejně nedostalo.. Chtělo to po mě registraci a po registraci jsem byla tam, kde jsem byla před registrací.. Tak že jsem iPhone po 14 dnech používání prodala a koupila si Nokii Lumii 610.. Písničky se do ní dávají přes program Zune ( po aktualizaci systému i přes bluetooth ) a jsem spokojená.. Podle mě je Zune mnohem lepší a jednodušší program než iTunes.. Ale každý má jiný názor..