sgr

jak předělat win 7 home premium 64 bit z němčiny do češtiny ?

kopil jsem si notebuk a v Německu a chtěl bych si tam nějak nahrát češtinu jestly je tu někdo kdo tomu rozumí tak prosím poraďte už nevím co s tím myslel jsem že to půjde snadno , ale ono ne.

Odpovědi
suaeda

OS win 7 v němčině asi nepůjde předělat na češtinu. Jde samozřejmě nastavit CZ klávesnice ad. drobnosti, ale celý systém nepůjde. Jedině přeinstalovat OS WIN 7 s češtinou.
U IPADu to jde snadno. Navíc se v cizině koupí výrazně levněji než u nás a snadno se v nastavení zvolí čeština.

emba5

Tady je odpoved od microsoftu.Nej­jednodussi to bude asi pres win.update.Dalsi informace. forum.zive. http://forum.zi­ve.cz/viewtopic­.php?f=%201864&t=1142240.

Zdroj: windows.micro­soft.com/cs-CZ/windows7/Install-or-change-a-display-language

casey

Vyzkousej rucne spustit windows update. Ve volitelnych aktualizacich je na vyber vice nez 30 jazykovych sad