Agikiki9

Jde zdarma stáhnout windows 7 ?

Nejlepší odpověď
Awe

stáhnout zdarma jde.Ale bez klíče budeš mít pouze měsíční zkušební verzi
Doplňuji:
RyuzakiKate:A co myslíš že se za nějakou dobu stane?Až ti vyprší free licence omezí se ti OS takže budeš mít omezenou verzi.A pravidelně ti to bude dělat restart PC

Další odpovědi
brillant

Jedině koupit, warez se tady nepodporuje.

anonym

Zdarma se nechají legálně stáhnout pouze operační systémy z rodiny OpenSource, například Ubuntu Linux přímo z webu http://www.ubun­tu.cz kde jsou i veškeré návody k instalaci a použití.

RyuzakiKate

Mně to šlo, stáhla jsem si .iso soubor, kterej jsem vypálila na cédo a pak nabootovala z cédéčka, zadání klíče se dalo přeskočit.
Doplňuji:
Awe: A právě z tohoto a dalších důvodů na woknech nejedu.

arygnoc

áno.
ale je to nelegálne a tým pádom i trestné (napr. i zabavením počítača, pokutou).