alexandra

Hry ve Windows7

Když jsem měla WindowsXP,tak tam byly přímo součástí různé hry,např.karty Solitaire a Spider Solitaire.Teď ve Windows7,to nemůžu nikde najít.Nevíte,jestli tam jsou,a jestli ne,kde je najít a naistalovat.Děkuji
Doplňuji:
Ještě chci dodat,že to nechci hrát online přes internet,potřebuji to nainstalovat kamarádce na notebook,je v nemocnici a tam není internet.Dík

Odpovědi
Reuef

Zmackni Start a pak se podivej na ten pravej sloupecek a klikni na 6 polozku od spoda ktera se jmenuje (prekvapeni!) Hry

Alesh

Já je mám normálně hned v nabídce start v pravém sloupci uprostřed. Jsou tam obě zmiňované hry. Že bys je tam neměla mi přijde divný, ale teoreticky bys mohla mít verzi okleštěnou o hry … takovou máme v práci. 🙂