kurec

Jak poznat zda jím málo nebo hodně sladkého?

Moje tělo nepřibírá ani kdybych chodil každý den do fast foodu takže takto to poznat nelze. Musím jít k doktorovi?

Nejlepší odpověď
da ny

Těžko.
Ideální by bylo, nejíst sladkosti vůbec.
Sacharidy jsou v ovoci, zelenině, v pečivu, přílohách.
Sladkosti tělo nevyžaduje/ne­potřebuje.
Každý má jiný metabolismus, hormonální činnost (štítná žláza aj.), genetiku.
Zvyšte energetický příjem (zdravé tuky, zdravé sacharidy a bílkoviny
max. do 0,8g – 1g na 1 kg hmotnosti. Při vyšším příjmu proteinů (max. do 2g/1kg hmotnosti), se hubne.

Další odpovědi
Filip84

Jíš sladké? Pokud je odpověď „ano!“, pak jíš sladkého hodně. Jednoduché! 🙄