Flowersxx

Jak poznám zájem/nezájem muže?

Ahoj. Nedávno jsem se po roce setkala s jedním mužem a zjistili jsme,že oběma se rozpadl vztah. Na schůzce, stejně jako tenkrát, mi s ním bylo příjemné a tak jsem pár dnů na to pozvala na ,,rande". Resp.jsem mu napsala,že to bylo fajn a ráda bych to zopakovala. Na to mi odepsal,že je to milé a třeba to někdy vyjde. Tak mi to nedalo a napsala jsem mu,že by to mohlo vyjít o víkendu. Jeho odpověď byla,že bohužel je o víkendu mimo ČR. Dal nic. Tak nevím co si o tom myslet. Na jednu stranu vím,že je to opravdu vytíženy manažer firmy a řeší problémy s dcerou,která nechce být u matky. A v podstatě mě neodmítl. Ale aktivita tam také není.

Odpovědi
Drap

Zřejmě byl o víkendu mimo ČR.

Edison

Těžko. Prostě snad se občas ozvat, ale ne příliš, přílišný tlak může být obtěžující. Dávat konkrétní termín taky není moc dobré, chce to nechat návrh termínu na druhé straně. Styl „o víkendu bychom se mohli vidět“ nedává druhé straně prostor a to dost lidí nemá rádo. Pozvání by mělo být v tomto smyslu otevřené. Stejně tak i projev zájmu by měl končit otazníkem. Otevírá to prostor pro dialog.

Kazatel

To je přeci jednoduché jak facka, napsal že je o víkendu mimo ČR, kdyby chtěl, mohl napsat alternativní termín. Buď je to ťuňťa jako ty, případně nejeví zájem. Tak že Tvá odpověď by měla znít „Co tedy někdy v týdnu?“. No a pokud si na tebe ani tak neudělá čas, pusť jej z hlavy. Líná huba, holé neštěstí, ze všeho nejhorší je však mlčet, nic nemáš, o nic nepřijdeš.

Nějaké velké taktizování většinou k ničemu nevede.

dubraro

Domnívám se, že pokud nereagoval na tak zjevné nabídky, pak nemá zájem.

elkon

Kdyby měl zájem, tak by to řešil.

Edison

Elkone, nemyslím. Nevidíš mu do soukromí, natož do hlavy. Já píšu z vlastní zkušenosti.