Amie

„Zasloužíš si někoho lepšího“ – co vše to znamená?

Teď spíš otázka pro muže: Když kluk, který se mi líbí a mám dojem že po mě jede taky, napíše tohle, co tím většinou chce říct? Přidávám, že předtím napsal, že se nemám bát, že pusa co mi při loučení dával nic neznamená a že by jiný vztah než je ted (přítelský) stejně neklapal a časem bych zjistila že není nic moc.

Bojí se odmítnutí, nebo spíše nechce zranit mé city? Nebo něco úplně jinýho.
Doplňuji:
Takže chcete říct, že to může být stejné jako, když žena řekne ne – všude se píše že když žena řekne NE znamená to ANO", ale u některé (třeba u mě) to může znamenat „Ne“..... tak i zde – u většiny mužů to může znamenat že prostě nemá zájem, ale u výjimky že si myslí že není pro mě vážně dost dobrej.?

Nejlepší odpověď
www

Většinou se tím naznačuje nezájem, už někoho mám, chci některou jinou, bojím se tě, s tebou bych asi nevydržel ap.
Promiň za upřímnost, ale stejně nevíme nikdo co právě on tím myslel.
Kašli na něj.
Doplňuji:
Diváš se na to svýma, ženskýma očima a otázku směřovalas na muže.
Ten když ti takto odpoví, většinou to tak i myslí. Samozřejmě, časem se vždy leccos mění u každého z nás a tím se mění i přístup. Na to bych se ale raději nespoléhal, ovšemže, naděje umírá poslední. Dělej proto jak uznáš za vhodné. Je to jen tvoje volba.
Opakuji svůj názor, pryč od něj!

Další odpovědi
Drap

Domnívá se že neni pro tebe dost dobrý, a nebo také kulatně sděluje, že co bylo bylo, a s něčím víc než je kamaradství nemáš počítat.

mojitek

„zasloužíš si někoho lepšího“ přeloženo : Nechci tě citově ranit,ale nechci s tebou chodit( ať už z jakýhokoliv důvodu)

Damiana

Jsem sice žena, ale s projevy lidí mám docela zkušenosti a tahle klasická odmítačka je jednou z nich. Dává ti zatím slušně najevo svůj nezájem. Vlastně se i omluvil za tu pusu a být tebou, s moc vřelým kamarádstvím s ním bych také nepočítala. Ty budeš zabouchutá, budeš čekat víc, snažit se o to. On k tobé bude milý (možná mu bude tvůj zájem i lichotit), ale o to víc tě to bude trápit.
Takhle jednají ti, kteří: mají někoho jiného, nechtějí právě tebe, myslí, že mají „na víc“, neumí stroze odmítat, na chození s někým se zrovna necítí, nebo – a pozor, to není tak neobvyklé – o dívky nemají zájem vůbec, jen se svou orientací ještě tápou nebo se za ni stydí.
Evidentně jsi z něj ale dost zblblá, takže se ten nezájem snažíš omlouvat a nakonec i obrátit ve svůj prospěch. Zbytečné. Www ti to napsal úplně přesně. Kašli na něj, svými city neplýtvej na toho, kdo o to evidentně nestojí. Hlavně se mu nevnucuj nebo tě ještě začne pomlouvat a ztrapňovat.