Mám kamaráda, který se mi líbí a chtěla bych mu to nějak napsat, ale nevím jak poraďte mi prosím, jsem zoufalá

Nejlepší odpověď
www

Především nebuď zoufalá, ono se ti jich bude líbit časem víc. Sice vždy ten jeden jediný, ale budou se měnit.
Nic bych mu raději nepsal (vystavíš se mu všanc, může začít před kamarády machrovat, budeš se pak cítit blbě ap.), spíše bych to dělal méně nápadně při osobním kontaktu. Tu očko, tam poznámka.. Nebo naprosto viditelně, až přehnaně házet ve společné zábavě nezájem, čímž jeho zájem vzbudíš 😁
Jak se nechytne, raději pryč od něj.
Tímto způsobem mně to vycházelo ve tvém věku u holek téměř na 100%.

Další odpovědi
Hlada

Nic nepiš. Založila bys hned zpočátku nerovný vztah. Je to neimponující a navíc nemáš jistotu, že si zprávu nechá jen pro sebe.

arygnoc

chce to prekonať ostych.
my chlapi (chlapci, to je jedno, z tej puberty nie a nie vyjsť) sme totiž radi obdivovaní.

proste ho pozvi na rande.
alebo radikálnejšie – vlep mu pusana (keď ťa nikto neuvidí, lebo ťa môže i odmietnuť, a na verejnosti by to bol prinajmenšom trapas), a on pochopí (dúfaj, lebo niekedy sme proste natvrdlí).