KARI05

Jak poznam lasku???

Nechci věřit žádným internetovim povidkam nemate neake skusenosti?když jo napiste.Myslim ze něco citim tak divne se na sebe usmivame ale nevím jestli to je láska ale me se líbí :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Neboj. Až to příjde, určitě to poznáš.

Další odpovědi
chachar1922

Láska má mnoho podob. Milovat můžeme svou rodnou zem a projevujeme ji tím, že chceme aby naše země vzkvétala. Lásku máme ke svým dětem. Lásku můžeme mít i ke svému autu, knížce i jídlu.

Ale pro mě láska co se týče partnera (což se tady asi myslí), je důkazem opory k druhému, úcty, věrnosti, pochopení, tolerance a podobně – mohla bych vyjmenovat více. (Ano to vše vyčteš na internetu). Ale řekla bych, že to je pravdivé a ideální vztah je právě díky těmto vlastnostem obou jedinců. A takové partnery lze ještě najít, ale musíme si najít ty se stejným smýšlením a stejnými schopnostmi (umění porozumět, tolerovat …)

Samozřejmě, to je můj názor na lásku, každý to může vnímat jinak.

ReHu

Nejdříve jsou sympatie, pak milování a poté láska.
Buď v klidu, poznáš to zcela určitě.
Důležité je, aby byla oboustranná.

anonym

Divnej pocit,kterej se nedá ničím nahradit.