dankokat

Jak poznám že mě má kluk rád?

Nejlepší odpověď
Reezo

nesouhlasím, když tě má kluk rád neznamená to, že ho máš na háku a ani si to nemůžeš myslet nikdy jindy… když tě má kluk rád tak o tebe zvýší svůj zájem. začně s tebou trávit víc času, nebo bude chtít víc času, bude s tebou častěji v kontaktu a taky to můžeš poznat, když jsi fyzicky v jeho přítomnosti. Stylem jakým se kouká, jaké má emoce to vše jsou signáli. Může využívat i jíné v případě, že by se třeba styděl a tak.

Další odpovědi
anonym

Pokud to sama necítíš a nepoznáš, tak je něco špatně. Může se stát, že si neuvědomíš okamžitě, jak na Tebe jeho přítomnost působí, ale uvědomit by sis to měla. Zkus si vklidu srovnat v hlavě, jak ho vnímáš.

dudu

Jedna starší prezentace shrnuje otázku co je to láska a jak se toto pábení jeví generaci čtyř až osmiletých dětí.
Zde uvádím dva příklady nevyžadující komentář:

  • láska je, když si na sebe dívka nastříká parfém a kluk použije vodu po holení, a pak si spolu vyrazí ven a jeden druhého očuchávají! Autor má 5 let.
  • láska je, když jdete na jído do restaurace, dáte někomu většinu svých hranolků a nechcete žádné z jeho porce! Autorka má 6 roků.

M.

Nebudeš se ptát. :)

vitezove11

Uděla pro tebe cokoli..

Monie

Souhlasím s Reezem. Pokud se ti kluk často sám od sebe ozývá. Zve tě ven. Usměje se když tě vidí. Cítíš, že si kvůli tobě dal parfém. No a jestliže zaregistruješ letmý dotyky, je to tam, kde to má být.