Otázka132

Jak opravit chybu „data error! consult the owner's manual“ na diáři Casio SF-4300R?

Když zapnu diář Casio SF-4300R, tak mi to napíše „DATA ERROR…“.
Když cokoliv uložim neuloží se to. (celkem pochopitelný)
V memory capacity mi to píše „FREE 36880 USED 57235 200%“

Jak tuto chybu opravit.

Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

Obávám se, že se diář ´zbláznil´ (no, taky to, holt, není žádnej mladík) – jeho kapacita je 32 kB, takže údaje, které se ti zobrazují, jsou nesmyslné.
Můžeš jej zkusit vyresetovat – tlačítkem, ale lepší je vyndat baterky (včetně záložní) – což, ovšem, způsobí ztrátu dat (takže – pokud to ještě jde, zazálohuj si je)…

Další odpovědi
Lamalam

Píše to, že se máš podívat do manuálu. Tak se tam podívej.