Gami.Pet

Kde nechat spravit displej tabletu?

Rozbil se mi vnitřní displej (jen půlka) u tabletu prestigio, jakoby půlka obrazovky je při zapnutí bílá, nevím, kde se tyto věci opravují, jak se přesně takový „obchod“ nazývá?? Kolik si za to přibližně účtují??
Děkuji za odpovědi :)

Odpovědi
ptáč

Tak je to v Čechách, adresa je někde tady na odpovědích, displej stojí cca 600 korun a výměna taky 600 + poštovné tam a zpět.

Mravenec

Google ⇒ Servis tabletů ____ (název města kde bydlíte)
Cena je různá podle toho jaký máte.
IPhone 6, rozkřáplý displej vyjde skoro jako nový (9,000 například)
Ale pokud to je nanáročný tablet, drahé by to být nemělo.

jáára

Jakej tablet – označení, možná mám skladem…

lukas1912

http://search­.seznam.cz/?q=o­prava%20table­tu%20display&sou­rceid=web&thru=­spell&sId=ytaQ­K3FstU_L1aYPsBj3