Bubsus

Jak obnovit heslo?

Chtěla jsem si na svém Huawei P10 lite uzamknout aplikaci. V nastavení mám možnost uzamknout aplikaci. Funkce po mě chce ovšem heslo, které jsem zapomněla. Jde nějak heslo obnovit aniž bych dala telefon do továrního nastavení?

Odpovědi
Petr Kopecký

jde o heslo k Google / Android účtu nebo Huawei se jedná o nějaký Huawei účet? Pokud nedokážeš odpovědět na tuto otázku tak kontaktuj technickou podporu Huawei ty by měli poradit.

Helena Ďur

Potřebovala bych poradit s nastavení messenger

Zdroj: Ano