Monca_a

Ahoj, neznáte nějaký program či způsob na zjištěnií hesla (stardoll) ?

Jak je v otázce napsáno jedná se o oblíbenou hru STARDOLL. Nutně potřebuji zjistit heslo na jednu doll. NE NECHCI UKRÁCT ÚČET!! Spíše je to naopak… Jedné holce jsem naletěla na její web pro více sd (stardollarů(pe­něz)) v údaji bylo heslo, uživatelské jméno a počet sd. Bohužel sd nedorazili a přišla jsem o účet royalty která stála kolem 5000kč… Měla jsem nakoupených hódně vlasů, oblečení atď… Jenže royalty mi měla končit a tak ta zlodějka mi dala úúplně vše do bazaru rezervováno pro ni za 2 starmince(menši hodnota než stardollary) účet mi potom vrátila prázdní (až mi skončila royalty).. Věci co se nedají prodat tak mi je reciklovala.. Sama royalty též byla a já lituji že jsem tu hodinu, minutu, sekundu tam byla stejně jako ona a že jsem si jí kdy do přátel přidala!!! Ale proč chci ten program či způsob jak zjistit heslo?? Chci věci získat zpět ale kráct účet rozhodně nebudu ani jí ani jinému toto nepřeju i když mě ta holka naprosto vyřadila… Pouze si chci vzít zpět mmoje věci hlavně ty vlasy.. Jednoduše: zjistit na ní heslo, vzít moje vlasy vrátit je na můj účet a adios..... A to pozor!!!, na účtu jsem měla 821sd co myslíte… Úplně prázdno vše!! Takové lidi by se ani neměli narodit..!! Takže pokud máte nějaky zdarma prográmek či co nějaky web i když s těma jsem asi už skončila… No pošlete mi všelijaké způsobi ja heslo zjistím… 🙂 pokud máte stardoll tak mě chápete! Přeji hezký den..
Doplňuji:
Aby jste pochopili ta potřebuji heslo na tu holku co mi ukradla učet ne na můj ten mi vrátili

Odpovědi
Kankys

Kontaktuj podporu ty ti můžou obnovit heslo http://www.star­doll.com/cs/hel­p/contact.php

Doplňuji:
Tak to se vám asi nepovede, hlavně za to můžete dostat ban (zákaz) hrát hru.Jedině to fakt vysvětlit podpoře jako zde jestli vám ty věci oni dodatečně přidají.

Quimby

Tak napiš na podporu, že si byla okradena, určitě mají záznamy té aukce, jak si všechno kupovala od tebe.
Nikdy nikam nepiš heslo…
Žádnej takovej program neexistuje, kdybys věděla něco o heslech, tak víš, že budou někdě v databázi nejspíš zašifrovaná, tak že ho stejně nezjistíš a hackování takové firmy s tvými schopnostmi se ti těžko podaří, takže podpora je tvoje jedinná šance.

ivzez

Pokud tě někdo podvedl a okradl,
nedělej totéž
(ano, šlo by o podvod a o krádež),
ale obrať se na podporu.

A do budoucna si účet lépe zabezpeč!
Jak se ti tam ta holka vlastně dostala?

huxa

Nechť ti to je znamením, že ztrácet svůj život u ptákovin se nevyplácí. A už vůbec ne, když tam ztrácíš peníze.