MITKEPEK

Jak obnovit registraci AVASTu v případě, že vyskakuje hláška, že není připojení k Internetu, ale Internet je v pořádku!?

Registrace AVASTu mi vyprší za pár dní, pokud provedu pokus o opětovnou registraci, napíše mi to, že: „Online obsah není dostupný – prověřte prosím své připojení k Internetu a zkuste to znovu“. Zkusím to znovu a hláška se do nekonečna opakuje a k registraci nedojde. Přitom mi ale AVAST umožní aktualizovat, k čemuž je logicky připojení k netu potřeba a nedělá žádné problémy..

Odpovědi
Zbynas

Neřešil bych, až bude připojení dostupné, tak provedeš registraci. Avast bude funkční totiž i po tom.

lexx

když dělají drahoty odinstaluj a nainstaluj AVG zdarma, Avast není špatný ale není jediný