Bronzový

Jak nejlépe nabrat na váze?

Ahoj...Potřebuji nabrat alespoň 10-13 Kg na váze.Má někdo z vás nějakou radu jak tohoto docílit?Bohužel na netu je pouze jak zhubnout a to mě opravdu nezajímá.Teď drobné info o mé postavě...
Výška:167cm
hmotnost:67Kg--/--svalová tkáň:33,1Kg--/--tuková tkáň 8,9 kg--/--43Kg vody
Můžu sníst cokoliv,kdykoliv,sladké a tučné a nenaberu ani gram. Co do sebe nejlépe ládovat abych nabral?
Doplňuji:
Ano vím že mám více méně ideální váhu...Ale potřebuju nabrat alespoň 10 Kg. Nějaké tabulky jak má vypadat ideální váha jsou pouze orientační.

Odpovědi:

Stříbrný

Tady máš něco o nutridrinku, nestudovala jsem, co to všechno obsahuje, mohlo by ti to pomoct
http://diskuse.vitalion.cz/…
taky předpokládám, že nejsi vegetariánka, nebo veganka, tak si dej i tvaroh, vejce,maso, různé obilninové kaše, nemusíš do sebe nutně cpát cukr, ale teba i tučnější jogurty,hutnější polévky atd.

Bronzový

Při tvé výšce 167kg mi vůbec váha 67kg nepřipadá málo.
Dokonce to bylo jednoduché vodítko k ideálnímu poměru. Výška v cm mínus 100 = ideální váha.
Doplňuji:
Dost podstatný je také věk. Pokud jsi ve vývinu, tak tělo většinu dodané energie spotřebovává na růst a správný vývoj. V tom případě bych si s tím až tak nedělala starost. V horším případě bys mohla mít za nějakou dobu opačný problém - jak zhubnout.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.