ministri

Jak nejjednodušeji zahnat chuť na cigaretu?

Prý pomáhá třeba sklenice ovocné šťávy nebo si zaběhat, ale ne vždy máte tu možnost, že? Zajímalo by mě, jak zahnat chuť třeba ve vlaku, na přednášce, v práci a podobně. Díky

Nejlepší odpověď
dědapetr

Vydžet.A vzít si cokoliv z výraznou chutí a hlavně zaměstnat ruce.A nemyslet na cigarety.Mýt důvod proč chci přestat,udělat to a né o tom jen mluvit.Nekouřím už 32 let.Jdeto jen ctít.

Další odpovědi
Anizbor

Kouřila jsem málo, začal mě obtěžovat ten pach a pachuť v ústech,je třeba zaměsstnat mozek,číst,pc,TV a pod.Hlavně vydržet,přeji všem i sobě mnoho úspěchů,pak,cena je také důvod,co mohu mít za ušetřené peníze?a pod.Sklenice vody,je také dobrá.

sara-sara

A chcete přestat, nebo Vás zajímá, co dělat v místech, kde se kouřit nemá? :)
Já jsem se zrovna před týdnem rozhodla přestat. Pokud jste taky přestal (eventuálně chcete-li), záleží na tom, jestli jste si vytvořil závislost čistě na nikotinu, nebo na samotném rituálu kouření (držení cigarety, vyfukování kouře). V tom se totiž liším např. zrovna já od svého přítele. Pořídili jsme si elektronickou cigaretu a ovocné žvýkačky Nicorette. Protože mně chyběl zmíněný rituál, jsem spokojená s el. cigaretou, díky které vyfukuji páru a vdechováním rozsvěcím diodu (vím, zní to trochu směšně .))) ), přítel je zase velmi spokojen se žvýkačkami. Musím je ale sama vychválit, protože po nich nemáte na cigaretu vážně ani pomyšlení :)
…Snad to pomůže :)