Avatar uživatele
ministri

Jak nejjednodušeji zahnat chuť na cigaretu?

Prý pomáhá třeba sklenice ovocné šťávy nebo si zaběhat, ale ne vždy máte tu možnost, že? Zajímalo by mě, jak zahnat chuť třeba ve vlaku, na přednášce, v práci a podobně. Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, Jsemtady, sara-sara před 4815 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Vydžet.A vzít si cokoliv z výraznou chutí a hlavně zaměstnat ruce.A nemyslet na cigarety.Mýt důvod proč chci přestat,udělat to a né o tom jen mluvit.Nekouřím už 32 let.Jdeto jen ctít.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Anizbor

Kouřila jsem málo, začal mě obtěžovat ten pach a pachuť v ústech,je třeba zaměsstnat mozek,číst,pc,TV a pod.Hlavně vydržet,přeji všem i sobě mnoho úspěchů,pak,cena je také důvod,co mohu mít za ušetřené peníze?a pod.Sklenice vody,je také dobrá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sara-sara

A chcete přestat, nebo Vás zajímá, co dělat v místech, kde se kouřit nemá? :)
Já jsem se zrovna před týdnem rozhodla přestat. Pokud jste taky přestal (eventuálně chcete-li), záleží na tom, jestli jste si vytvořil závislost čistě na nikotinu, nebo na samotném rituálu kouření (držení cigarety, vyfukování kouře). V tom se totiž liším např. zrovna já od svého přítele. Pořídili jsme si elektronickou cigaretu a ovocné žvýkačky Nicorette. Protože mně chyběl zmíněný rituál, jsem spokojená s el. cigaretou, díky které vyfukuji páru a vdechováním rozsvěcím diodu (vím, zní to trochu směšně .))) ), přítel je zase velmi spokojen se žvýkačkami. Musím je ale sama vychválit, protože po nich nemáte na cigaretu vážně ani pomyšlení :)
…Snad to pomůže :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek