Dlostev

Váš důvod proč kouříte?

Ptám se jako nekuřák, tudíž by mě hodně zajímalo co je na cigaretě tak skvělého. Proč někteří utrácejí tisíce za cigarety, jen proto aby si mohli ničit své zdraví?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
brillant

Nekouřím

Doplňuji:
Jsem polepšený kuřák, kouřil jsem 40 denně a v roce 1992 jsem přestal ze dne na den.

Další odpovědi
quentos

Nekouřím

já teda nekouřím a nikdy jsem to ani nezkoušel, ale zažil jsem dost kuřáků, kteří když mi nabídli cigaretu a zjistili, že nepochodí, to dokonce komentovali „ty se máš“. Takže jestliže to štve i samotné kuřáky, bude to asi, jak již bylo řečeno, už jenom o té závislosti a o slabé vůli. Jsou kuiřáci, kteří to jednou zkusili a nemohou se toho celý život zbavit, a pak jsou kuřáci tzv. „společenští“ jako třeba moje babička, kteří kouří jen v dobré společnosti u dobrého pití a nikdy tomu nedovolili, aby se z toho stala závislost.

Damiana

Nekouřím

Kdysi mě to také zajímalo…Kouření nenávidím.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-lide-vubec-kouri

manon

Nekouřím

Doplňuji:
Tak bohužel do srdce kuřáka nenahlédnu – snažila jsem se mockrát tomu přijít na kloub – mají to nějteří jako takový rituál odpočinkový, chvilku na vlastní myšlenky, nechtějí si to nechat vzít a nechtějí někteří ani nic slyšet o škodlivosti. Když se ale odhodlají přestat a dokáží to, z mnoha z nich jsou pak odpůrci zatvrzelejší než „rodilí“ nekuřáci. Najednou jim taky smrdí zakouřené zdi a záclony a kanceláře a jejich tolerance se vytrácí :) Znáte to, ne? :) (Jsem velmi tolerantní nekuřák upozorňuji – možná jsem byla až moc tolerantní někdy :) ).

sevos

Nekouřím

Doplňuji:
Kouřil jsem 24let,v roce 1999 jsem přestal ze dne na den ,úplně bez problémů.

Drap

Kouřím

Důvod? Teď už jen jediný : Závislost

beer

Kouřím

Kdysi z mladické nerozvážnosti, přesněji blbosti )) Stále mně to chutná a jsem už závislák..

Kelly128

Nekouřím

Doplňuji:
Já nekouřím ,ale taky by mě to zajímalo! A strašně mi vadí když jdu po ulici a každej tam na mě čudíí !! :D

KdoSiOdJinud

Kouřím

Doplňuji:
Cigaretka mě uklidní, pročístí hlavu a dá mi 10minut na to se zamyslet nad věcí z jiného úhlu pohledu. :) Nezačal jsem kouřit z frejeřiny, alespoň tak 😁

dudu

Kouřím

Kouřím, po několika marných pokusech přestat zhruba od osmnácti. Ve škole měli totiž plnoletí kluci oficiálně povoleno kouřit, takže kdo o přestávce v kuřárně i spolu s některými profesory nehulil byl spíše výjimka a zcela aut. Důvod tedy spočívá ve frajeřině a mladické nerozvážnosti.
Doplňuji:
O tom kolik jsem promrhal peněz a hlavně jak asi vypadají moje plíce dnes už raději ani nepřemýšlím. Na svoji obhajobu jsem si bláznivě vytvořil jakou teorii, že kdybych vedl asketický život a okolo začala obcházet zubatá, v podstatě už funguji na doraz. Kdežto v současné situaci mám ještě rezervy – když mně poteče voda do bot, mohu přece přestat kouřit a shodit ze své nadváhy pár kilo. Holt jsem důkazem, že starý člověk nutně nemusí být také rozumný.

Matthew

Nekouřím

Doplňuji:
I nekuřáci si dobrovolně ničí svoje zdraví viz. špatná a tučná strava, časté pití alkoholu, atd. Já se kuřáků v žádném případě nezastávám, ale každý máme asi něco čím si škodíme i když o tom dávno víme :)

www

Kouřím

Vše už kuřáci uvedli, jsem rovněž závislý ☹.

Blblblblb

Nekouřím

Doplňuji:
Z blbé frajeřiny, z nervů… Já jsem kouřila jen elektronickou, je to daleko lepší a nevadí to okolí :) Nesnáším kuřáky a zakouřené místnosti.

justjoke

Nekouřím

pizlicka

Nekouřím

nekourim dva a pul roku.kourila jsem z pocitu nudy.

everest

Nekouřím