Avatar uživatele
Dlostev

Váš důvod proč kouříte?

Ptám se jako nekuřák, tudíž by mě hodně zajímalo co je na cigaretě tak skvělého. Proč někteří utrácejí tisíce za cigarety, jen proto aby si mohli ničit své zdraví?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? dudu, manon, justjoke, zzzzz, Kamionacka09 před 4155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
brillant

Nekouřím

Doplňuji:
Jsem polepšený kuřák, kouřil jsem 40 denně a v roce 1992 jsem přestal ze dne na den.

Upravil/a: brillant

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Nekouřím

já teda nekouřím a nikdy jsem to ani nezkoušel, ale zažil jsem dost kuřáků, kteří když mi nabídli cigaretu a zjistili, že nepochodí, to dokonce komentovali „ty se máš“. Takže jestliže to štve i samotné kuřáky, bude to asi, jak již bylo řečeno, už jenom o té závislosti a o slabé vůli. Jsou kuiřáci, kteří to jednou zkusili a nemohou se toho celý život zbavit, a pak jsou kuřáci tzv. „společenští“ jako třeba moje babička, kteří kouří jen v dobré společnosti u dobrého pití a nikdy tomu nedovolili, aby se z toho stala závislost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Nekouřím

Kdysi mě to také zajímalo…Kouření nenávidím.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-lide-vubec-kouri

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Nekouřím

Doplňuji:
Tak bohužel do srdce kuřáka nenahlédnu – snažila jsem se mockrát tomu přijít na kloub – mají to nějteří jako takový rituál odpočinkový, chvilku na vlastní myšlenky, nechtějí si to nechat vzít a nechtějí někteří ani nic slyšet o škodlivosti. Když se ale odhodlají přestat a dokáží to, z mnoha z nich jsou pak odpůrci zatvrzelejší než „rodilí“ nekuřáci. Najednou jim taky smrdí zakouřené zdi a záclony a kanceláře a jejich tolerance se vytrácí :) Znáte to, ne? :) (Jsem velmi tolerantní nekuřák upozorňuji – možná jsem byla až moc tolerantní někdy :) ).

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Nekouřím

Doplňuji:
Kouřil jsem 24let,v roce 1999 jsem přestal ze dne na den ,úplně bez problémů.

Upravil/a: sevos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Kouřím

Důvod? Teď už jen jediný : Závislost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Kouřím

Kdysi z mladické nerozvážnosti, přesněji blbosti )) Stále mně to chutná a jsem už závislák..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelly128

Nekouřím

Doplňuji:
Já nekouřím ,ale taky by mě to zajímalo! A strašně mi vadí když jdu po ulici a každej tam na mě čudíí !! :D

Upravil/a: Kelly128

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Kouřím

Doplňuji:
Cigaretka mě uklidní, pročístí hlavu a dá mi 10minut na to se zamyslet nad věcí z jiného úhlu pohledu. :) Nezačal jsem kouřit z frejeřiny, alespoň tak 😁

Upravil/a: KdoSiOdJinud

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Kouřím

Kouřím, po několika marných pokusech přestat zhruba od osmnácti. Ve škole měli totiž plnoletí kluci oficiálně povoleno kouřit, takže kdo o přestávce v kuřárně i spolu s některými profesory nehulil byl spíše výjimka a zcela aut. Důvod tedy spočívá ve frajeřině a mladické nerozvážnosti.
Doplňuji:
O tom kolik jsem promrhal peněz a hlavně jak asi vypadají moje plíce dnes už raději ani nepřemýšlím. Na svoji obhajobu jsem si bláznivě vytvořil jakou teorii, že kdybych vedl asketický život a okolo začala obcházet zubatá, v podstatě už funguji na doraz. Kdežto v současné situaci mám ještě rezervy – když mně poteče voda do bot, mohu přece přestat kouřit a shodit ze své nadváhy pár kilo. Holt jsem důkazem, že starý člověk nutně nemusí být také rozumný.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

Nekouřím

Doplňuji:
I nekuřáci si dobrovolně ničí svoje zdraví viz. špatná a tučná strava, časté pití alkoholu, atd. Já se kuřáků v žádném případě nezastávám, ale každý máme asi něco čím si škodíme i když o tom dávno víme :)

Upravil/a: Matthew

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Kouřím

Vše už kuřáci uvedli, jsem rovněž závislý ☹.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Blblblblb

Nekouřím

Doplňuji:
Z blbé frajeřiny, z nervů… Já jsem kouřila jen elektronickou, je to daleko lepší a nevadí to okolí :) Nesnáším kuřáky a zakouřené místnosti.

Upravil/a: Blblblblb

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
justjoke

Nekouřím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

Nekouřím

nekourim dva a pul roku.kourila jsem z pocitu nudy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
everest

Nekouřím

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek