Horryk

Jak nastavit správný čas ve Windows 7?

Vždy, jak vypnu počítač pomocí režimu hibernace na více než „5 hodin“, tak později jak ho zapnu, tak se mi tam zobrazuje čas: (kdy jsem to vypnul + cca 5 hodin k tomu) a funguje to jako obvykle, ale s nesprávným časem. (Př. Vypnu PC ve 20:00 a po zapnutí se mi tam objeví 1:00). Synchronizace funguje, ale po vypnutí je to to samé. Můžete mi poradit, jak nastavit správný čas, aniž by se mi měnil?

Nejlepší odpověď
Alesh

Asi máš vybitou baterii na desce, bude stačit ji vyměnit.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=udU38fMZscw

Další odpovědi
Hlada

Vyměnit záložní baterii – většinou článek CR2032.

jáára

Win 7 tohle někdy dělali. A další boty.

aliendrone

Heh?
Takže když po zhibernování a následném probuzení po „více jak cca 5 hodinách“ ti widle ukáží čas o cca „více jak 5 hodin“ posunutý vpřed v porovnání s časem hibernace jsi znepokojen? Buď v klidu, nejspíš se stala ta DIVNÁ věc, že OPRAVDU uběhlo „více než 5hodin“! ;) :D :D