Reezo

Kdybych si chtěl lajk přeinstalovat windows7 z flashky. Co všechno je třeba udělat a kolik času

ta instalace přibližně zabere lajkovi?

Nejlepší odpověď
anonym

  1. nastavit boot z USB
  2. ´upravit´ flash na bootovací (např. pomocí – http://downlo­ad.chip.eu/cz/HP-USB-Disk-Storage-Format-Tool_176936.html )
  3. přenést instalačku Win7 na flashku
  4. instalovat

😉
Potřebná doba je závislá na rychlosti počítače (i USB), počítej několik desítek minut (včetně instalace ovladačů, patchů a základní konfigurace PC – display, síť…).

Další odpovědi
Hamon

mowla zapomněl na nejdůležitější věc, kterou musí laik udělat: připravit si kontakt na někoho, kdo to nakonec udělá za něj.