Mirek 333

Jak nám postupovat při žádosti o výmaz rejstříku trestů?

Nejlepší odpověď
brillant

Viz https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=výmaz%20rej­stříku%20tres­tů

Další odpovědi
Emefej

Podej žádost o zahlazení odsouzení k soudu, který tě odsoudil.

Evuše

Podat žádost na informačním oddělení okresního soudu, kde bydlíte, soud si poté vyžádá zprávy o průběhu chování od policie a magistrátu/měs­tského/obecní­ho úřadu a vyžádá si daný trestní spis soudu, který vás odsoudil. Ovšem, i když se tyto věci odklepnou od stolu, tak trvají pár měsíců.