lilien97

Jak naladit Prima Max?

Jde vám nový program prima max? Ladění automatiky i ručně nic, vypojeni televize taky ne. Bydlím v Praze a mám TV se zabudovaným set top boxem.
Poraďte prosím.

Nejlepší odpověď
marci1

Zde je návod: http://max.ipri­ma.cz/novinky/jak-bude-mozne-naladit-prima-max?gclid=CO3­lpLetn8kCFcgYG­wod-BsIKQ

Další odpovědi
cochee

Dnes jsem si „hrál“ v podstatě celé dopoledne se settopboxem, i když z jiných důvodů, než naladění Primy MAX. Bez ohledu na to jsem i tak asi 4× přeskenoval kanál, na kterém u nás vysílá 3. multiplex, jehož součástí má Prima MAX být. Prima MAX nikde. Jsem z Ostravy.

Dopl.: a tak teď se dívám na odkaz od marci1 a v tabulce vysílačů je u ostravských napsáno, že nám to pojede až od 1. února 2016. To je ale jiná situace, vám Pražákům to má běžet už od 13. listopadu. Zkus přeladit ručně kanál č. 59. Musíš chytat vysílač Praha-město anebo Cukrák.

briketka10

Na Pozemní vysílání již vložená tabulka a
odkazy jiných a na Satelitu od Skylinku mi
také nejde, ale brzo vysílání zavedou Kabelová
TV nemá také žádné problémy ani Digi a UPC
též ne :http://www.pa­rabola.cz/clan­ky/5713/prima-max-jak-nenaladit-novy-kanal-na-dvb-t-skylinku-a-digi-tv/

Zack07

Tady je podrobny navod pro vsechny operatory {skylink a dalsi]
http://www.max-prima.cz/jak-naladit-prima-max-podrobny-navod/

Lamalam

Nám to naskočilo automaticky, nic jsem neladili.

anonym

dnes jsem jen tak natáhl anténu z balkonu na zkoušku a stanice se na automatické ladění našla a hraje. Praha Jižňák