MirKop

Těšíte se na novou stanici Prima MAX?

Bude se spouštět 20.11. a měla by to být stanice hlavně na filmy zahraniční tvorby, ale budou dávat i českou klasiku nebo novinky. Těšíte se na tenhle program? Já teda určitě, protože my na naší obyčejné televizi máme jenom základní kanály, takže převážně filmový kanál uvítám. :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Je mi to jedno, dívám se převážně na Zoom.

Další odpovědi
anonym

To zase bude jeden americký seriál za druhým…

… ale z druhé stránky, pokud budou vysílat něco ze života Keltů…

anonym

Ano,jsem zvědav.
FTV Prima 20.11. spustí převážně filmový kanál Prima MAX. V rámci spolupráce na úrovni obchodu a značky pak přibude i nový komediální kanál Prima Comedy Central, který spustí mezinárodní mediální skupina Viacom.
Prima MAX startuje 20. listopadu premiérovým hitem Vlk z Wall Street.
Furt lepší americký věci,než filmy ze sovětskýho svazu.

ten který je

Ne.