Nechápavé

Těšíte se taky na vánoční pohádky/filmy?

Nejlepší odpověď
iceT

Ani moc nee, zas budou dávat všechno dookola, navíc ty nové pohádky ani nejsou moc pohádkové.
Ačkoliv, kdyby dávali Sedmero krkavců od Alice Nellis, asi bych se i podívala, protože to je pěkná pohádka, ale dávali ji nedávno, tak se domnívám, že opáčko nebude. Navíc jsem ji viděla už třikrát a bez reklam.

Další odpovědi
arachis

No nevím,jestli se mám na co těšit,zdá se mi,že všechny pohádky budou do vánoc odvysílané a pak tam šoupnou přiblblé vánoční americké komedie nebo sucharské německé pohádky.

AmazedWolf

Ano.

anonym

Jo těším,na čt1 budou 3 nové pohádky a ty některé staré klasiky si taky rád zopakuji,protože jsou legendární a krásné.