zij.kedluben

Potřebuju pomoct s počítačem.

V počítačích se moc nevyznám ,je tento dobrý?
http://www.mi­ronet.cz/hal3000-minecraft-8408-amd-a105800k-38ghz-8gb-1tb-ati-radeon-7660d-dvdrw-win7-hp+dp191840/

Jestli ho znáte ,bylo by lepší ,aby nebyl s tím skinem Minecraftu.
děkuju

Odpovědi
Bubbleduck

To se nedá takto jednoznačně říct. Záleží na tom co s pc chceš dělat. Pokud surfuješ po netu, chatuješ a sem tam si zahraješ nějakou nenáročnou hru tak ti tento bohatě stačí. Pokud se ti nelíbí skin Minecraftu tak si jej pak odděláš nebo požádej prodejce. Či si vyber jiný.

Kura

Na Minecraft dobrý, ale zaručuju ti, že ti na tom např. nepojede WoT na plnou kvalitu. Max Payne 3 už vůbec ne, to budeš s kvalitou tak na půlce, prostě nový hry pojedou, ale budeš muset stáhnout rozlišení atd.

S herní sestavou ti klidně poradím, ale minimum je dvojnásobek ceny, která je u této sestavy, spíš ještě víc.

🙂
Doplňuji:
POSTCD : Viděl jsi vůbec někdy „herní PC“ ???

Podle tvé odpovědi, je herní PC všechno, na čem jdou krát piškvorky a pasiáns co ?

🙂

postcd

Dobrý je )
hlavně bude žrát hodně elektřiny, je to dalo by se říci herní počítač..