Franky52

USB vstupy u SmartTV značky LG. Lze jejich počet rozšířit pomocí USB hubu?

Odpovědi
cochee

Teoreticky by neměl být problém, USB hub je plug'n'play zařízení, které v prostředí Windows ani nevyžaduje ovladače, takže i TV by jej měla automaticky rozpoznat. Jediný zádrhel by mohl být s napájením, protože jeden USB port je „povinen“ poskytovat proud max. 500 mA a nenapájený hub tudíž zvládne pouze tolik zařízení, aby je uživil včetně sebe sama do 500 mA. Bude-li však hub napájený externím zdrojem, pak samozřejmě toto omezení padá.

anonym

Ano lze to, mám tak připojenou kameru a klávesnici, měl jsem tam zapojenou i myš, ale po připojení kamery, mi kamera nešla, je tam asi konflikt s ovladači, ale místo myši stačí používat ovladač Magic Motion.