Avatar uživatele
chlaba

jak na afty ?

mám plnou pusu aftů a taky popraskaný ret , ne suchý , ale přímo popraskaný , někdy až tak , že i si z toho rtu saji krev , už mi nejde ani smát , jak to pálí , už jsem použil několik mastí a všeho čeho a nic nefunguje , tak se chci zeptat , jestli někdo nemá nějakou tu babskou radu jak na ty afty a ten ret , vždy mi tyto babské rady fungovali , třeba na vyrážky nebo na natažené svaly , tak chci se zeptat jestli tyto rady někdo nezná na ty afty , předem děkuji , za každou radu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4189 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

v lékárně kupuji URGO na afty je to fakt dobrá vodička ,moc pomáhá a v lékárně ti poradí i na ten rozpraskaný ret – já bych ho potírala jelením lojem
na toto babskou radu neznám – jinak je taky používám

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

cumlat borůvky, u mně to funguje

a nakonec sníst :o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Vykašli se na babské rady a vyraž k lékaři. Může to být nějaká bakterie, plísňová infekce, možná viróza či něco, co vyvolalo takto masivní výskyt aftů.Musí to strašně bolet.
Kdysi jsem měla jeden velký a hluboký aft na jazyku, nemohla jsem ani mluvit, pomohl mi od něho zubař jakousi vodičkou.
Jinak afty se rády vrací, dlouhodobě pomáhá dodržování životosprávy, dostatek vitamínů, spánku, nestresovat se… apod. Jako holka jsem afty sem tam mívala, teď už si nevzpomenu, před kolika lety mě to postihlo naposledy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

dám ti 4 rady a další si přečti v článku
nyní můžeš vyplachovat odvarem z Heřmánku
zítra zajdi k lékaři..
hodně se vyspi a jez ovoce a zeleninu..
viz článek:
http://www.ule­kare.cz/clanek/ne­dovolte-aftum-zahajit-invazi-15126

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

cumlat slivovici a nakonec vypít

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Má matka nakládala kaktus Aloe do vodky, cca na 3 týdny naložit rozpůlené listy a hojilo to všechno, afty i bolavé zuby, je to výborné i na jakékoliv střevní potíže. V lékárně lze zakoupit speciální nápoje z aloe vera, jejichž cena se pohybuje okolo 130–160 Kč 500 ml, tak bych zkusila kloktat a potom polknout, posiluje to i imunitu, čili obranný systém organismu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Afty můžou být způsobeny také nevyváženou stravou s nedostatkem vápníku.

Zdroj: http://www.prvky­.com/vapnik-potraviny.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek