kocickaaa

Jak se zbavit aftu? Pomuze fialka a za jak dlouho zmizi?

Nejlepší odpověď
hanulka11

já používám na afty ..URGO-na afty…koupíš v lékárně.Od "fialky "jsem mívala fialovou pusu několik dní. To je tak pro malé děti.
Po žádném mazání nezmizí hned- taky ho mám citlivý tak 2 – 3 dny

Další odpovědi
Deli

Používám aloe – Emergency spray od firmy LR. I tak mizí tak za 3 dny, ale líp než týden!

Lenjička

Já si kloktám velkým Stopanginem. Je proti bolesti, takže to znecitliví, a taky proti infekcím 😉

pokazdejinak

mám vyzkoušený Dexaltin Oral Paste – opravdu taková lepivá pasta, bez chuti, po natření se přilepí přes ten aft a chrání ho před dalším drážděním… ale to zahojení trvá taky 2–3 dny
a nvm, jestli náhodou není na předpis – to kdyžtak v lékárně

haluz

Ahoj na afty se mi osvědčil propolisový sprej(k dostání v lékarnách). Jinak mám ale vyzkoušenou, sice dost bolestivou ale pomáhající metodu: Setřít z aftu bílý povlak který je na něm utvořený( vatovou tyčinkou, namočenou v dezinfekci), a poté vystříkat tím propolisem. Sice to dost bolí, štípe, ale je to zaručená a rychlá pomoc.