Gweryl

Jak mám vytvořit svou vlastní hru do PC nebo programy

Neumím programovat ani žádný PC jazyk ale chci se to naučit. Chci vytvořit nějakou třeba jednoduchou hru, ale nevím jak a ani kde se to mám dozvědět. Prosím poraďte, budu vám moc vděčná za pomoc. Napište mi prosím, klidně i na e-mail mpdnss@centrum.cz předem díky
Doplňuji:
můžete mi napsat prosím nějaký odkaz pro ten construct program?

Nejlepší odpověď
Ala81

S programovanim her bych asi jeste pockal. Zacal bych s vyukovym programem pro deti Baltik. V odkazu je spousta uzitecnych informaci a dalsich odkazu, preji mnoho uspechu.

Zdroj: http://www.zku­sit.cz/jak-do-it/baltik.php

Další odpovědi
Tombik

Já bych doporučil něco velmi jednoduchého a přitom profesionální­ho!Tento program se jmenuje Construct a je vytvořet jak na programy tak na hry.Nemusíš umět žádný jazyk a vytvoříš pěkný prográmek!Pokud by ses ale chtěla nějaký učit, doporučuji c++. Nejlepší by byla nějaká výuková knížka pro začátečníky!

blesk26

Odkaz na Construct máš ve zdroji :)

Zdroj: http://www.sci­rra.com/