DusanOrlik

Jak můžu udělat svou vlastní hru, které jsou na www.superhry.cz?

Potřebuju určitě k tomu program a je to dost složité,že?!!

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Mno pro nějaké kravinky si stačí stáhnout program GameMaker a k tomu trochu logiky. Lepší, ale složitější cesta je vydat se postupně do tajů programování – od základu – víceméně jedno jakej jazyk – naučit se základní příkazy, proměnné, pak metody a funkce a jak funguje např. objektové programování. To trvá dýl většinou se začíná programem na napsání Hello world … a končí to dle snahy každého třebas u super her nebo aplikací. Není to vysloveně složité, jen to chce pochopit základní logické postupy. Každopádně, když by sis vybral programování jako takové, hodí se k tomu příručka. Ta ti to ukáže snadno od začátku.

Další odpovědi
anonym

tam jsou většinou flashové hry že ? …

Potřebuješ se tedy naučit vytvářet interaktivní slajdy a objekty v systému Adobe Flash CS3 nebo novějším, a také jejich chování umět algoritmizovat – programovacím jazykem ActionScript 3.0 nebo vyšším …