otaznik007

Jak vytvořit programovací jazyk?

Nejlepší odpověď
david22

Pomocí strojového kódu.

Další odpovědi
Conchus

Proč? Už to udělala řada lidí před tebou a určitě veleúspěšně. Jen se rozhodnout, na co takový kód potřebuješ.

FlipLed

Pokuď myslíš Binární kód tak překladač z normálního jazyka do binárního kódu je zde:
http://www.ri­kovsky.cz/pro­gramy/binarni­.htm
napr. slovo odpověď se napíše v binárním kódu takhle : 01101111 0110­0100 01110000 01101111 0­1110110 01100101 01100100

player242

Nevím jaký jsi odborník a já tomu moc nerozumím, ale není lepší radši nějaký radši ovládat?

Michal Kole

IDE, ve kterém se programuje lze vytvořit bez problémů, horší je napsat kompilátor, co napsaný kód převede do strojkového kódu, aby vzniklo spustitelné EXE (Win32PE).

Příklad webů o programování www.programujte.com www.builder.cz