Fanmusic29

Jak mám proslavit svou písničku kterou jsem složila a všichni říkají, že je skvělá?????

jmenuje se White Wolf a skládala jsem jí strašně dlouho aby byla ...... no prostě aby jsem s ní byla spokojená.

Nejlepší odpověď
Veri

Dej ji na youtubko. Vždycky pomůže… :)
Doplňuji:
samozřejmě, pokud už tam není;)

Další odpovědi
anonym

Nabídni ji některému špičkovému interpretovi – samozřejmě podle žánru.
Pokud je „skvělá“, sáhne po ní i Karel Gott.

vivatisCZ

Co takhle sociální sítě? Když jí budeš zpívat po hospodách tak to daleko nedotáhneš. :)

Kelt

Opravdu všichni to říkají, A to jsou hudebníci, odborníci, nebo jenom Tvoji spolužáci a známí. Někdo radí dej jí na youtube, nebo si najdi nějakou agenturu, manažera, snaž se to prodat, prosadit, dostat do rádia, na nosiče. Možná jsi dobrá skladatelka, ale je to třeba dát znát veřejnosti, pokud bys chtěla. Možná jsi přesvědčena, že jsi složila hit století, ale je třeba počítat i s tím, že prosazení bude těžké. Každopádně držím palce.