Bronzový

Jak mám odstranit lištu v Mozille Firefox?

Dobrý den, mám prosbu, poradí mi někdo, jak odstraním postraní lištu nebo jak to nazvat, včera večer mi to začalo vyskakovat po levé straně a značně mě to obtěžuje při práci. Nenašla jsem nikde, jak to odstranit, je tam nadpis Related Searches a pod tím nějaké odkazy. Děkuju za radu
Doplňuji:
Mozillu mám už nainstalovanou dlouho a teď jsem nic neinstalovala.Jedině,že bych na něco omylem klikla.

Odpovědi:

Stříbrný

Bude to lišta patřící nějakému plug-inu. Nejdřív je třeba zapnout menu Firefoxu (tedy hlavní nabídku), pokud používáš oranžové tlačítko Firefox: Firefox - Možnosti - Hlavní nabídka. Teď v zapnutém menu: Zobrazení - Postranní lišta - odháčkovat tu, které je zaháčkovaná. Pokud tam není, menu Nástroje - Správce doplňků a prozkoumat Rozšíření a Zásuvné moduly, který z nich by to mohl být, tipuju nějaký vyhledávací modul (Related Searches znamená Související výsledky hledání).

Stříbrný

v prvé řadě, když něco instaluješ, tak si pořádně čti, co to odklikáváš, protože spousta programů sebou tahá různé toolbary, které ani nechceš...zkus se podívat do nástrojů -> správce doplňků jestli tam není a zadej nespouštět...

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

ktorú verziu mozilly máte - v 28 má mať bočnú lištu (možno nastaviť hore)
ak máte automatické aktualizácie povolené, je možné, že máte poslednú verziu, kde táto lišta je.

riešenie:

pravým myšítkom kliknite do ktorejkoľvek lišty (na voľné miesto) a zrušte/potvrďte lištu, ktorú chcete/nechcete zobrazovať (nabídka, navigace, záložky, doplňky, ...)

Zlatý

arygnoc

Otazníkovič:

väčšiu kravinu som nepočul.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.