Avatar uživatele
alexandra

Jak mám odstranit lištu v Mozille Firefox?

Dobrý den, mám prosbu, poradí mi někdo, jak odstraním postraní lištu nebo jak to nazvat, včera večer mi to začalo vyskakovat po levé straně a značně mě to obtěžuje při práci. Nenašla jsem nikde, jak to odstranit, je tam nadpis Related Searches a pod tím nějaké odkazy. Děkuju za radu
Doplňuji:
Mozillu mám už nainstalovanou dlouho a teď jsem nic neinstalovala­.Jedině,že bych na něco omylem klikla.

Zajímavá 0 před 3662 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Bude to lišta patřící nějakému plug-inu. Nejdřív je třeba zapnout menu Firefoxu (tedy hlavní nabídku), pokud používáš oranžové tlačítko Firefox: Firefox – Možnosti – Hlavní nabídka. Teď v zapnutém menu: Zobrazení – Postranní lišta – odháčkovat tu, které je zaháčkovaná. Pokud tam není, menu Nástroje – Správce doplňků a prozkoumat Rozšíření a Zásuvné moduly, který z nich by to mohl být, tipuju nějaký vyhledávací modul (Related Searches znamená Související výsledky hledání).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

v prvé řadě, když něco instaluješ, tak si pořádně čti, co to odklikáváš, protože spousta programů sebou tahá různé toolbary, které ani nechceš…zkus se podívat do nástrojů → správce doplňků jestli tam není a zadej nespouštět…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

ktorú verziu mozilly máte – v 28 má mať bočnú lištu (možno nastaviť hore)
ak máte automatické aktualizácie povolené, je možné, že máte poslednú verziu, kde táto lišta je.

riešenie:

pravým myšítkom kliknite do ktorejkoľvek lišty (na voľné miesto) a zrušte/potvrďte lištu, ktorú chcete/nechcete zobrazovať (nabídka, navigace, záložky, doplňky, …)

před 3662 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

Otazníkovič:

väčšiu kravinu som nepočul.

před 3662 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek