eradaur

Jak je možné nainstalovat Mozillu?

měl jsem ji nainstalovanou, následně jsem hledal novější verzi, tak jsem Mozillu odinstaloval a mám problem. Otevřel jsem Explorer…hlásí hotovo s chybou, nevím s jakou. Následně jsem na „centrumu“ chtěl nainstalovat „vesmír“.....ten se objevil na ploše rozmazaný a nejde odstranit. Tak mně poraďte co s tím mám dělat…geOrge mne zabije:-)
Doplňuji:
na Exploreru, který se sice zobrazí, ale upozorní mne na chybu.....po nápisu „hotovo“ je před tím " ! „. Následně jsem chtěl změnit vzhled centrumu, klikl jsem na změnu "vesmír“ a změnila se plocha „rozmázlým vesmírem“, musel jsem na ovládací panely…zobrazení a změnit plochu. Chtěl jsem otevřít Google Chrom, ale je v angl.,což je průšvih. Že se se mnou vůbec zabýváš je zázrak…

Odpovědi
anonym

..ale houby, jen upozorním pro příště, že firefox si hledá a instaluje nové verze automaticky sam od sebe a nemusí se to dělat ručně 🙂

jinak vůbec nechápu co to tam děláš za zmatky s centrem vesmíru 😁