Mell

Smajlíci na facebooku..??

Na fb když si kámoška asi stáhla nějaký program na smajlíky a napsala mi tak se mi ukázalo toto: [facecons] I'm using www.facecons.in­fo/fb/ to send cool emoticons Já na to klikla a sáhlo se to..Nevěděla jsem co to je a pak se tam ukázali smajlíci a začli každému komu jsem napsala toto psát: [facecons] I'm using www.facecons.in­fo/fb/ to send cool emoticons. Tak jsem program tam kde se stáhnul odstranila a vysypala koš ale mám je tam pořád..Prosím pomocte mi aby se to odinstalovalo nebo nějak odstranilo..Děkuju moc
Doplňuji:
A jak bych si uložila ty složky nebo ty stránky co tam mám uložené? Když POužiju ten program?

Nejlepší odpověď
barnajka

Nepoužíváš náhodou prohlížeč Mozilla?
Jednou se mi tam taky nainstalovali nějací smajlíci a nevěděla jsem, jak je dát pryč. Pak jsem zjistila, že to byl jakýsi mozillovský doplněk – odinstalovala jsem ho a bylo po problému.
Jestli máš taky Mozillu, zkus si nahoře najet na „Nástroje“ a pak klikni na „Správce doplňků“. Rozbalí se ti seznam nainstalovaných aplikací, tak ho zkusi projt, jestli tam ti smajlíci nebudou. Jestli jo, tak na tu aplikaci jedenkrát klikni – tím se ti označí a vpravo na konci řádku budeš mít nabídku Odinstalovat. Pak už jen Mozillu restartuješ – a měla bys mít klid.

Pokud Mozillu nemáš, smajlíků se zbavit nejde a nainstalovali se ti tam relativně nedávno, zkus použít nástroj „Obnovení systému“. Ten slouží k vrácení všech změn v počítači: po tom, co jsme do PC nainstalovali nějaký nevhodný program atd…
Zmáčkni Start a pak vyber možnost „Nápověda a odborná pomoc“. Měla by se ti tam zobrazit nabídka „Vyberte úkol“. Tak vyber možnost „Vrátit změny v počítači pomocí nástroje Obnovení systému“, pak zatrhni „Obnovit předchozí stav počítače“. Zobrazí se ti maličký kalendář a v něm bys měla mít několik dnů vyzačených tučně – to jsou body obnovení, tj. dny, ke kterým můžeš počítač obnovit. Zkus si vzpomenout, kdy asi se ti ti smjlíci nainstalovali – a podle toho vyber bod obnovení. Po provedení požadavku se ti počítač vrátí do stavu, v jakým k tomu kterýmu datu byl (proto musíš vybrat některý den/bod obnovení PŘED naistalovaním smajlíků).

Snad by to mělo pomoct, nic jinýho mě nenapadá

Další odpovědi
Meropa

Možná se to nějak nainstalovalo, takže jestli se to nesmazalo tak by to mělo být v tom jak se tam odinstalovávají programy (přidat nebo odebrat soubory), a tam by to mělo jít odstranit.
Nebo zkusit vyčistit internet (prohlížeč) programem CCleaner, ten čistí a maže historii prohlížení apod. podle nastavení a myslím že je zdarma.

Snad je má odpověď alespoň trochu srozumitelná, jinak mě nic moc nenapadá čím by to mohlo být.