Avatar uživatele
Mell

Smajlíci na facebooku..??

Na fb když si kámoška asi stáhla nějaký program na smajlíky a napsala mi tak se mi ukázalo toto: [facecons] I'm using www.facecons.in­fo/fb/ to send cool emoticons Já na to klikla a sáhlo se to..Nevěděla jsem co to je a pak se tam ukázali smajlíci a začli každému komu jsem napsala toto psát: [facecons] I'm using www.facecons.in­fo/fb/ to send cool emoticons. Tak jsem program tam kde se stáhnul odstranila a vysypala koš ale mám je tam pořád..Prosím pomocte mi aby se to odinstalovalo nebo nějak odstranilo..Děkuju moc
Doplňuji:
A jak bych si uložila ty složky nebo ty stránky co tam mám uložené? Když POužiju ten program?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Mell

Zajímavá 0 před 4587 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Nepoužíváš náhodou prohlížeč Mozilla?
Jednou se mi tam taky nainstalovali nějací smajlíci a nevěděla jsem, jak je dát pryč. Pak jsem zjistila, že to byl jakýsi mozillovský doplněk – odinstalovala jsem ho a bylo po problému.
Jestli máš taky Mozillu, zkus si nahoře najet na „Nástroje“ a pak klikni na „Správce doplňků“. Rozbalí se ti seznam nainstalovaných aplikací, tak ho zkusi projt, jestli tam ti smajlíci nebudou. Jestli jo, tak na tu aplikaci jedenkrát klikni – tím se ti označí a vpravo na konci řádku budeš mít nabídku Odinstalovat. Pak už jen Mozillu restartuješ – a měla bys mít klid.

Pokud Mozillu nemáš, smajlíků se zbavit nejde a nainstalovali se ti tam relativně nedávno, zkus použít nástroj „Obnovení systému“. Ten slouží k vrácení všech změn v počítači: po tom, co jsme do PC nainstalovali nějaký nevhodný program atd…
Zmáčkni Start a pak vyber možnost „Nápověda a odborná pomoc“. Měla by se ti tam zobrazit nabídka „Vyberte úkol“. Tak vyber možnost „Vrátit změny v počítači pomocí nástroje Obnovení systému“, pak zatrhni „Obnovit předchozí stav počítače“. Zobrazí se ti maličký kalendář a v něm bys měla mít několik dnů vyzačených tučně – to jsou body obnovení, tj. dny, ke kterým můžeš počítač obnovit. Zkus si vzpomenout, kdy asi se ti ti smjlíci nainstalovali – a podle toho vyber bod obnovení. Po provedení požadavku se ti počítač vrátí do stavu, v jakým k tomu kterýmu datu byl (proto musíš vybrat některý den/bod obnovení PŘED naistalovaním smajlíků).

Snad by to mělo pomoct, nic jinýho mě nenapadá

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Meropa

Možná se to nějak nainstalovalo, takže jestli se to nesmazalo tak by to mělo být v tom jak se tam odinstalovávají programy (přidat nebo odebrat soubory), a tam by to mělo jít odstranit.
Nebo zkusit vyčistit internet (prohlížeč) programem CCleaner, ten čistí a maže historii prohlížení apod. podle nastavení a myslím že je zdarma.

Snad je má odpověď alespoň trochu srozumitelná, jinak mě nic moc nenapadá čím by to mohlo být.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek