Jerryna

jak na lištu navigace v mozille

za klasickou lištou mám ještě lištu Daemon a pár dalších ikon které tam nechci a ráda bych je smazala. Můžete mi prosím poradit? mám nový firefox…

  • už jsem to odinstalovala (ty programy) nainstalovala znova mozillu ale pořád to tam straší a když pravým rozkliknu a odfajfkuju lištu navigace tak to zmizí celé i se základní lištou s adresou (a jen s tímhle to zmizí, jinak ne)…

Nejlepší odpověď
anonym

Jděte do MENU → Nástroje → Správce doplňků…

a zde na záložce „Rozšíření“ tlačítkem „Zakázat“ deaktivujte nechtěné lišty…

(k uplatnění změn je nutné klepnout ještě na odkaz „Restartovat“, který se u deaktivovaného rozšíření zobrazil)