hippeace

mozilla firefox se mi seká v jiných prohlížečích mi jde vše dobře ale MF se proste sekne a…

jde jen startová lišta celé okno totiž nereaguje a tam ho boužel musím vypnout přes správce úloh (ctrl-alt-delete) co s tím? a pokud je nutná přeinstalase jak zachovat záložky?

Odpovědi
Hykam

Zkuste přeinstalovat MF o záložky se bát nemusíte po přeinstalování zůstanou zachovány.

Vojtěch

Mohlo by to být způsobeno některým doplňkem Firefoxu. Spusť Firefox v nouzovém režimu a zakaž všechny doplňky. Návod jak na to viz odkaz. Pokud se rozeběhne, zkus vylučovací metodou zjistit, který doplňěk zlobí a odinstalovat jej. Pokud se nerozeběhne ani v nouzovém režimu, tak bych jej zkusil odinstalovat a znova nainstalovat (zazálohuj si oblíbené položky).

Zdroj: support.mozilla­.org/cs/kb/Nou­zov%C3%BD%20re%C5%BE­im