Avatar uživatele
kosaaaak

Jak odebrat ve Firefoxu zásuvný modul?

Mám podezření že jeden z mých zásuvných modulů je vadný a neustále mi shazuje prohlížeč. U doplňků je tam tlačítko ODEBRAT ale u zásuvných modulů jde jenom zakázat. Ani aktualizovat mi nejdou. Já bych potřeboval ten vadnej odebrat a zkusit ho tam znovu přidat, ale jak na to?
Doplňuji:
ge0rge: já se ptal na zásuvný modul, ten najdeš přes Nástroje->Správce doplňků, ouško „Zásuvné moduly“ , nikoliv „Rozšíření“ jak píšeš

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4600 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

V prvé řadě si nainstalujte nejnovější verzi firefoxu, ať se bavíme o jednom a tom samém prostředí … z adresy http://www.fi­refox.com

Zásuvný modul můžete zcela odebrat nebo jej pouze deaktivovat/za­kázat. V hlavním menu Nástroje->Správce doplňků, ouško „Rozšíření“
Doplňuji:
aha pluginy bys měl odinstalovat klasicky v ovládacích panelech operačního systému „přidat/ubrat programy“ plugin je totiž vždy součástí nějaké aplikace v systému. Pokud ho chceš odebrat ručně, stačí si vyhledat jeho umístění zadáním about:plugins do adresního řádku a příslušný plugin vymazat nebo jen přejmenovat.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

do adresniho radku napis about:plugins , rozbal podrobnosti a najdi tak umisteni pluginu na disku … dany soubor vymaz nebo prejmenuj. To je manualni zpusob ktery se doporucuje zkusenejsim uzivatelum.

korektni zpusob je odinstalovani aplikace ktera plugin doplnila pomoci ovladacich panelu systemu.

před 4600 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek