kosaaaak

Jak odebrat ve Firefoxu zásuvný modul?

Mám podezření že jeden z mých zásuvných modulů je vadný a neustále mi shazuje prohlížeč. U doplňků je tam tlačítko ODEBRAT ale u zásuvných modulů jde jenom zakázat. Ani aktualizovat mi nejdou. Já bych potřeboval ten vadnej odebrat a zkusit ho tam znovu přidat, ale jak na to?
Doplňuji:
ge0rge: já se ptal na zásuvný modul, ten najdeš přes Nástroje->Správce doplňků, ouško „Zásuvné moduly“ , nikoliv „Rozšíření“ jak píšeš

Nejlepší odpověď
anonym

V prvé řadě si nainstalujte nejnovější verzi firefoxu, ať se bavíme o jednom a tom samém prostředí … z adresy http://www.fi­refox.com

Zásuvný modul můžete zcela odebrat nebo jej pouze deaktivovat/za­kázat. V hlavním menu Nástroje->Správce doplňků, ouško „Rozšíření“
Doplňuji:
aha pluginy bys měl odinstalovat klasicky v ovládacích panelech operačního systému „přidat/ubrat programy“ plugin je totiž vždy součástí nějaké aplikace v systému. Pokud ho chceš odebrat ručně, stačí si vyhledat jeho umístění zadáním about:plugins do adresního řádku a příslušný plugin vymazat nebo jen přejmenovat.

anonym

do adresniho radku napis about:plugins , rozbal podrobnosti a najdi tak umisteni pluginu na disku … dany soubor vymaz nebo prejmenuj. To je manualni zpusob ktery se doporucuje zkusenejsim uzivatelum.

korektni zpusob je odinstalovani aplikace ktera plugin doplnila pomoci ovladacich panelu systemu.