Jerryna

jak upravit lištu navigace ve firefoxu?

za klasickou lištou mám ještě lištu Daemon a pár dalších ikon které tam nechci a ráda bych je smazala. Můžete mi prosím poradit? mám nový firefox…
Doplňuji:

  • už jsem to odinstalovala (ty programy) nainstalovala znova mozillu ale pořád to tam straší…

Nejlepší odpověď
HOMER

Musíš to odinstalovat jako jakýkoli jiný program(daemon toolbar)…Jo,nebo klikni pravým na tu lištu a budeš tam mít zafajfkované ty které jsou použité,tak to odfajfkuj :D

Další odpovědi
baghira

Menu Zobrazení → Nástrojové lišty, a odfajknout je.

anonym

Jděte do MENU → Nástroje → Správce doplňků…

a zde na záložce „Rozšíření“ tlačítkem „Zakázat“ deaktivujte nechtěné lišty…

(k uplatnění změn je nutné klepnout ještě na odkaz „Restartovat“, který se u deaktivovaného rozšíření zobrazil)