Jak mám klukovi napsat, co k němu cítím ?

Zajímal by mě názor kluka. Jakym stylem by to měla holka napsat? Nativní, nebo postupnymi náznaky?
Doplňuji:
Omlouvám se. Nemělo tam být nativní, ale narovinu :DD Mám zapnutou predikci na telefonu..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Obecně mají chlapi rádi, když se věci říkají na rovinu (ženské se rozčilují - a mají pravdu, holt to tak je -, že nějaké náznaky chlap prostě nepochopí.). Ale onen dotyčný může být zrovna výjimka - pokud je spíš plachý a tichý, může ho to vyděsit. To může odhadnout jen někdo, kdo ho dobře zná.

Další odpovědi:

Klukovi je potřeba vždy a vše ´natroubit´ jasně, pokud možno přesně - a "narovinu"...
Kluci jsou ´tupí´, náznakům nerozumí - vím to naprosto přesně, su taky takový...
;-)

Zlatý

Nic mu nepiš!!! Do toho, co ty k němu cítíš mu nic není. Ty přece potřebuješ vědět, jestli on necítí něco k tobě, jestli z toho něco bude. Použij přirozené ženské zbraně při osobním setkání. Dej mu příležitost, aby se on zajímal o tebe. Protože nevíš, jestli on o tebe stojí, nemáš jistotu, že tvůj text nebude někde zneužitý.

Bronzový

Čau Franto, fakt tě dneska moc potřebuji vidět! Už to dál bez tebe nevydržím!
Rodiče odjeli na víkend, nechtěl by ses stavit?!

Stříbrný

Nijak. Řekni mu to do očí a nebo mu to ukaž, pusou, obejmutím, poklekni před ním, ovšem nikoliv napsat...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.