Dža-Dža

Mám klukovi říct, co k němu cítím ? Jsem spíše stydlivá :D

Nejlepší odpověď
iceT

Můžeš mu to třeba napsat formou dopisu…

Další odpovědi
anonym

Nic nepiš, co je psáno, to je dáno, znáš kluky, pak to všem ukáže…to bych nedělala, já bych mu to ani neříkala, jestli není hňup a líbíš se mu, bude se sám snažit, to se neboj.

anonym

Je lepší se odhodlat a říct mu to,možná budeš překvapená na jeho reakci.

led

Ak mu to nevieš povedať slovom, zaspievaj, alebo zatancuj.

mike beneš

Záleží na věku jestli 5–15 tak spíše ne a jestli 15–110 tak určitě musíš. Taky záleží na tom jestli bys byla radši kdyby to věděl.

led

spôsobov, ako prejaviť svoj cit, je veľa. Treba si len zvoliť ten správny podľa seba. My tu môžme len prejaviť svoje návrhy.