jak říct klukovi slovo:miluju tě

Doplňuji:
problém je mu je 13 a mě je 12

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nejlépe česky a dívat se mu při tom pokud možno do očí. Taky mu to neříkej při kolektivní akci za všeobecného hlaholu, ale když budete aspoň chvilku sami dva.
Něříkej mi, že s tím máš problém.

Další odpovědi:

Bronzový

miluji tě

Zlatý

Tak, jak jsi to napsala. Jednoduší, srozumitelnější a rozumnější způsob neni

Pokročilý

Neříkat, pokud nejste spolu dost dlouho... dostane strach. píš že ti na něm moc záleží a že je jedinečný a jak je skvělý... zaútoč na jeho eo.

Zlatý

jak říká kolega, nejlepší je to na rovinu. Je to ovšem těžké, takže se praktikují i jiné vyjádření - např. milostným psaním. Někomu se lépe vyjadřuje písemně a dodá to pak odvahu k dalším krokům.
Doplňuji:
*jiné formy vyjádření ... slovo jsem omylem vymazal

Ono se to říká v každém věku špatně, je ta takový ostych, nikdy nevíš jak na to protějšek zareaguje a proto máš strach, abys nic nepokazila, ale jestli ti na něm záleží tak mu to řekni zcela prostě, jestli to vezme špatně, tak alespoň budeš vědet na čem si a budeš mít jasno. Držím pěsti a doufám, že to cítí také tak a odpoví, že tě také miluje.

Pokročilý

Jednoduše stejně jako mu řekneš ahoj stejne je to jen slovo malokdo to použije upřimně a bez toho aby z toho neměl něco pro sebe. Jinak nechci tě podceňovat ale v tolika letech doopravdy milivat snad ani nejde i když nevim co by se dalo řikal když jsem jen zamilovany.

Diskuze k otázce

Zlatý

quentos

k doplnění: v tom naopak není žádný problém. Je běžné, že se holkám líbí starší kluci - příroda tím kompenzuje to, že holky jsou o něco vývojově napřed než jejich klučičí vrstevníci.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.