GG.D

Jak má vypadat odvolání na střední školu?

Nejlepší odpověď
annas

VZOR ODVOLÁNÍ PROTI NEPŘIJETÍ NA STŘEDNÍ ŠKOLU

Obchodní akademie
Ing. V. Novotníková
ředitelka školy
tř. Spojenců 11
771 11 Olomouc

(odvolání se zasílá řediteli školy, který rozhodnutí o nepřijetí vydal)

Šternberk 30. dubna 2010 (10–04–30)

Odvolání proti nepřijetí ke studiu

Odvolávám se proti rozhodnutí o nepřijetí mého syna /dcery (jméno a příjmení) ke studiu na (název oboru vzdělání a případně kód oboru).

(Takto formulované odvolání je zcela postačující. Můžete však uvést i důvody, pro které je odvolání podáváno, např: Můj syn/dcera má o studium na xxxxxxx opravdový zájem…apod.)

podpis zákonného zástupce nezletilého žáka

jméno zákonného zástupce nezletilého žáka

Své rozhodnutí zašlete prosím na adresu: Petr Veselý, Lesní 58, 735 00 Šternberk

Pozn.: Za nezletilého uchazeče podává odvolání zákonný zástupce, zletilý uchazeč podává a podepisuje odvolání sám

Píše se na formát A4

Doplňuji:
Ještě jsem zapomněla uvést, že když je v adrese jméno ředitele nebo jen funkce, musí být oslovení i v textu.

Odvolání proti nepřijetí ke studiu

Vážená paní ředitelko,(Vážený pane řediteli),

odvolávám se proti .....

motýlemanuel

Ahoj odvolání vypadá téměř vždycky stejně, stačí se držet podle vzoru z https://ideaclub­.cz/media/jak-napsat-odvolani-proti-rozhodnuti a případně vše dopnit o nějaké své důvody, proč se proti danému rozhodnutí odvoláváš. Přeji hodně štěstí aby jsi s ním uspěl.