Avatar uživatele
Nurglinn

Odvolání se proti známce.

Dobrý den všem :)
Pevně doufám, že se zde tato otázka již neobjevila a pokud ano, tak se hluboce omlouvám za zbytečný thread.
Zajímalo by mě, do kdy se mohu odvolat proti známce, kterou obdržím na vysvědčení. Myslím, že je to možné i po uzavření klasifikace, ale do kdy?
Předem děkuji za vaše odpovědi :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, Michal Kole před 4688 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odvolat se můžete, nebyla jsem si jistá termínem, proto jsem se raději podívala a zjistila toto:

Pokud má rodič (samozřejmě u nezletilého dítěte) pochybnosti o správnosti klasifikace v jednotlivých předmětech, může se odvolat k řediteli škoy, a to do tří pracovních dnů.
Nevím, zda jste zletilý… v tomto případě žádáte sám …

Poznámka. Datum komisionální zkoušky pak stanoví ředitel zpravidla na konec srpna. Ale pozor, někdy je to velice náročné. Určitým způsobem jde i o učitelovu prestiž a málokdy student před komisí uspěje. Zkouší se učivo za celý školní rok. Předsedou bývá zpravidla ředitel, dalšími členy vyučující a jiný aprobovaný učitel. Co ztratíte? Čas.. Ale domnívám se, že získáte – procvičíte si učivo a upevníte si znalosti…

Když si věříte, jděte do toho.

Zdroj: http://prozeny­.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-deti-a-rodina-deti/92704/lze-se-proti-znamce-odvolat.html

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek