Vit Kouba

Jak léčit nemocné bez použití léků?

Lék, který nemá vedlejší škodlivé účinky není lékem, proto je ideální léčení bez použití léků ale lékaři jsou zvyklí léčit lidi jenom pomocí léků a jinak to neumí, ten, kdo léčí bez pomoci léků, je brán lékaři jako podvodník a šarlatán.

Nejlepší odpověď
led

Jiná odpověď

Samotná otázka ukazuje vašu hlbokú neznalosť problematiky liečenia.
1 – Liek, to nemusí byť len priemyselne vytváraná zmes s liečivými účinkami.
Liekom, aj keď sa tomu farmácia bráni, môžeme nazvať aj spracované prvky prírodnej medicíny, napríklad dané množstvo spracovaných bylín do tuhej, polotuhej, alebo kvapalnej zmesi podávanej ako liek.
Liekom môžeme nazvať aj dýchanie čistého vzduchu v prírode (ďaleko od hlučného davu), upokojujúce zvuky prírody,

2 – Aj keď sa snažím nedať zarobiť zdravotníctvu a preferujem liečivú silu prírody,
– tu dávajte pozor, neskúsených aj skúsených, čo ju podceňujú, alebo preceňujú, príroda môže aj zabíjať –
to neznamená, že popieram liečbu priemyselne vyrábanými liekmi, riadne otestovanými a schválenými pre použitie v medicíne.

Další odpovědi
annas

Jiná odpověď

Neberu chemické léky. Léčím se bylinkovými extrakty, které jsou vyrobeny bez umělých přídavků. Jenže cesta je dlouhá, opět vycházím z toho, že bylinky odstraňují příčinu. Jde o alternativní medicínu, která je stále ještě považovaná za nedokonalou.

Třeba podle bolesti zubů poznáte, který orgán upozorňuje na určité roblémy v těle. Ale je třeba najít dobrého terapeuta, dokonce je i dost lékařů, kteří pom,ocí přístrojů umí vytestovat oslabené orgány.

Samoléčení není vždy vhodné, může způsobit škodu. Chyba lékaře, který nevěnoval pozornost rentgenovému výsledku od zastupující lékařky, mně způsobila obrovské problémy. Nevyřešil je ani pobyt v nemocnici. Proto jsem hledala pomoc jinde, tředy v alternativnoí medicíně.

Nikomu svůj názor nevnucuji, jen konstatuji, proč jsem začala věřit byxlinkám.

Lgee

Neberu léky léčím se sám

paul1

Víra a příroda je nejlepším lékem

Takže tak, ale dva druhy tabletek přece jen beru, i když dávky jsem snížil na polovinu. Funguje to i tak dobře, už mnoho let.

Roman71

Jiná odpověď

Stimulovat buňky k regeneraci a imunitní systém k účinnější obraně před viry, se kterými nejsme jaksi v sybióze. Jenže, jak do nejmenšího detailu funguje lidské tělo, ví jen jeho Konstruktér. Co zmůže člověk, který toho o lidském těle moc neví?

Vit Kouba

Vše, co říkám to už bylo mnohokráte řečeno a napsáno nic nového vám nemohu říci tedy nepropaguji sebe, ale ty, co zde byli dávno před mým narozením v roce 1953.

df

Vit Kouba, jak dlouho bude trvat, až zde začneš propagovat svůj blog a svá moudra?

annas

On nepřímo propaguje,. Ptá se na tom, co jsám napsal na svůj blog,.
Napře, že guru guru Vítw Kouba bhagavan, je Bůh.

viz otázka https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-optimalne-nahradit-slovo-buh