Banshee

Prášky na zmírnění bolesti?

Byla jsem dlouho nemocná a musela sem používat takovou hodně silnou mastičku, teď už sem jí přestala ale mám hrozné bolesti, nemůžu spát a skoro ani chodit. Bolest nejde ničím zmírnit, žádný ledy ani obklady to nepomáhá, už sem zkusila i různé mastičky ale taky nic. Je tedy dostupný nějaký lék na bolesti? Ale opravdu účinný protože ibalgin taky nepomohl. Děkuji za dobré rady

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nejlépe navštívit lékaře,aby určil druh léku.Také jsem střídal léky od bolesti,až jsem zašel k lékaři a on mě předepsal léky které zabrali.Také na trhu bez předpisu nejsou léky které jsou tak účinné.Například­TRAMAL RETARD ten je ovšem na recept.
Vysokou účinnost proti bolesti mají léky obsahující ibuprofen (Ibalgin, Nurofen) nebo ibuprofen v kombinaci s kofeinem (Ibufein), diklofenak (Dolmina, Myogit) nebo naproxen (Nalgesin). Tyto léky mají také protizánětlivý účinek. Nejsou však vhodné pro osoby s vředovou chorobou, zvýšenou krvácivostí..
Při trvající bolesti se poraďte se svým lékařem!
Nový lék proti bolesti kloubů a svalů Solpaflex
http://zdravi­.dama.cz/clanek­.php?id=291

Zdroj: http://www.on­ko.cz/lekar-volne-dostupne-leky-proti-bolesti-analgetika/

Další odpovědi
nanule

Me na veskerou bolest zabira jedine valetol.

hanulka11

zkuste rozpustný Algifen proti bolesti, nezatěžuje tak žaludek

Drap

Mám v současné době podobné problémy.....­..zabírá mi Dolgit 800

anonym

Banshee , zajdete si k lekari, at zjisti pricinu bolesti ! Je to mozna nejaky zanet a na to jsou specialni antibiotika , ktere vas zbavi zanetu a zaroven i bolesti. Neberte jen tak neco na bolest… bala bych se toho. ☹ -iv- Ted jsem nasla letacek , co mi dal kamarad : Camelusin.cz 100 % prirodni produkt. Ale nemam zkusenosti , jen letacek od kamarada , ktery to nabizi. Objednat ale lze i pres int.

Jose1f

Milá Banshee, jestli bydlíš v Praze, tak si vyžádej od svého lékaře doporučení do ambulance bolesti, která se nachází ve fakultní nemocnici na Karlově náměstí (Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, KAR – ambulance bolesti). Nespokojuj se tím, že ti budou bolest jenom tlumit, ale žádej vyšetření, proč to bolí. Dále se o radu obracej na níže uvedenou www adresu.
Jestli v Praze nebydlíš, poradí ti tvůj spádový lékař a pošle tě na správné místo.

Zdroj: http://www.ule­kare.cz/porad­na-lekare-vyhledavani

mosoj

Zkuste Aulin ( raději rozpustný v sáčcích). Je ale na předpis. Pro mě nejúčinnější běžně dostupné analgetikum.

Ono také záleží co vás bolí. Pokud bolí něco ve vnitř ( stahy svalstva vyvolávající bolest) chce to spasmolitika. Pak bych zkusil algifen v kapkách ( je i bez předpisu). Na takovéto bolesti všechny ty prášky co vám radí nezabírají.

Předpokládám, že o tom lékař ví.

Valky

To znám, já mám při „svých“ dnech také bolesti, že brufen nepomůže… Přítel mi sehnal od kamaráda rozpustné a silné analgetikum, to pomohlo (došli mi totiž kapky, které jsem užívala), tuším, že se to jmenovalo Alunin nebo Aulin nebo tak nějak… Ale opravdu mi to zabralo a bylo po bolesti…

anonym

nejdřívě bych zkusil kostivalovou mast; tinkturu, pokud by nezabrala tak k lékaři.
Ledy a obklady u dlouhodobé bolesti (déle než 3 hodiny) jsou k ničemu

BandiOl

Pokud chcete pouze vnější bolest zmírnit je dle našich zkušeností nejsilnější thajská mast pro thaj-boxery. Vyrábí se ve dvou velikostech. Nesmí se mazat na záněty a otevřené rány. Problém je, že neřeší příčinu Vašich problémů. Odkaz na analgetickou mast:

Zdroj: pknewshop.cz/shop/?th­ajske-masti,32

Miladslan

Nebyl jste někdo na operaci s kolenem? myslíte si, že bych pak musel brát prášky od bolesti, nebo že bych to mohl vydržet i bez nich?

Patricies

Já jsem nechtěl brát prášky od bolesti po operaci, tak mi doktor doporučil pumpičku, která pumpuje analgetikum přes katetr přímo do rány, takže jsem nemusel brát prášky od bolesti, a zbytečně si tak ovlivňovat celé tělo.

Martinakal

Pumpičku? kolik to stojí? platí to pojišťovna?

Patricies

Bohužel pojišťovna ji neplatí, musíte si ji zaplatit sama, stojí 4 tisíce korun, po objednání už vám pumpičku doručí přímo do nemocnice.