Pokročilý

Prášky na zmírnění bolesti?

Byla jsem dlouho nemocná a musela sem používat takovou hodně silnou mastičku, teď už sem jí přestala ale mám hrozné bolesti, nemůžu spát a skoro ani chodit. Bolest nejde ničím zmírnit, žádný ledy ani obklady to nepomáhá, už sem zkusila i různé mastičky ale taky nic. Je tedy dostupný nějaký lék na bolesti? Ale opravdu účinný protože ibalgin taky nepomohl. Děkuji za dobré rady

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejlépe navštívit lékaře,aby určil druh léku.Také jsem střídal léky od bolesti,až jsem zašel k lékaři a on mě předepsal léky které zabrali.Také na trhu bez předpisu nejsou léky které jsou tak účinné.NapříkladTRAMAL RETARD ten je ovšem na recept.
Vysokou účinnost proti bolesti mají léky obsahující ibuprofen (Ibalgin, Nurofen) nebo ibuprofen v kombinaci s kofeinem (Ibufein), diklofenak (Dolmina, Myogit) nebo naproxen (Nalgesin). Tyto léky mají také protizánětlivý účinek. Nejsou však vhodné pro osoby s vředovou chorobou, zvýšenou krvácivostí..
Při trvající bolesti se poraďte se svým lékařem!
Nový lék proti bolesti kloubů a svalů Solpaflex
http://zdravi.dama.cz/…

Zdroj: http://www.onko.cz/lekar-volne -dostupne-leky-proti-bolesti-a nalgetika/

Další odpovědi:

Pokročilý

Me na veskerou bolest zabira jedine valetol.

Zlatý

zkuste rozpustný Algifen proti bolesti, nezatěžuje tak žaludek

Zlatý

Mám v současné době podobné problémy.......zabírá mi Dolgit 800

Banshee , zajdete si k lekari, at zjisti pricinu bolesti ! Je to mozna nejaky zanet a na to jsou specialni antibiotika , ktere vas zbavi zanetu a zaroven i bolesti. Neberte jen tak neco na bolest... bala bych se toho. :-( -iv- Ted jsem nasla letacek , co mi dal kamarad : Camelusin.cz 100 % prirodni produkt. Ale nemam zkusenosti , jen letacek od kamarada , ktery to nabizi. Objednat ale lze i pres int.

Bronzový

Milá Banshee, jestli bydlíš v Praze, tak si vyžádej od svého lékaře doporučení do ambulance bolesti, která se nachází ve fakultní nemocnici na Karlově náměstí (Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, KAR - ambulance bolesti). Nespokojuj se tím, že ti budou bolest jenom tlumit, ale žádej vyšetření, proč to bolí. Dále se o radu obracej na níže uvedenou www adresu.
Jestli v Praze nebydlíš, poradí ti tvůj spádový lékař a pošle tě na správné místo.

Zdroj: http://www.ulekare.cz/poradna- lekare-vyhledavani

Zlatý

Zkuste Aulin ( raději rozpustný v sáčcích). Je ale na předpis. Pro mě nejúčinnější běžně dostupné analgetikum.

Ono také záleží co vás bolí. Pokud bolí něco ve vnitř ( stahy svalstva vyvolávající bolest) chce to spasmolitika. Pak bych zkusil algifen v kapkách ( je i bez předpisu). Na takovéto bolesti všechny ty prášky co vám radí nezabírají.

Předpokládám, že o tom lékař ví.

Bronzový

To znám, já mám při "svých" dnech také bolesti, že brufen nepomůže... Přítel mi sehnal od kamaráda rozpustné a silné analgetikum, to pomohlo (došli mi totiž kapky, které jsem užívala), tuším, že se to jmenovalo Alunin nebo Aulin nebo tak nějak... Ale opravdu mi to zabralo a bylo po bolesti...

nejdřívě bych zkusil kostivalovou mast; tinkturu, pokud by nezabrala tak k lékaři.
Ledy a obklady u dlouhodobé bolesti (déle než 3 hodiny) jsou k ničemu

Pokročilý

Pokud chcete pouze vnější bolest zmírnit je dle našich zkušeností nejsilnější thajská mast pro thaj-boxery. Vyrábí se ve dvou velikostech. Nesmí se mazat na záněty a otevřené rány. Problém je, že neřeší příčinu Vašich problémů. Odkaz na analgetickou mast:

Zdroj: pknewshop. cz/shop/?thajske- masti, 32

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.