jak je to s prodlenim

dekuji ze predeslou odpoved ,takze pokud tomu rozumim ,srazky se provadely jak jsem jiz psala od 12/2007 jistina byla uhrazena v 5/2008 ,ktere by se mely pocitat v tomto pripade od 1.8.2005 do 30.11.2007 je potom 816 dni a od 12/2007 by se mely znizovat prodleni ,nebot pocaly srazky dle platu a co potom ,kdyz exekutor pocita od 1.8.05 do 31.09 prodleni je to spravne, coz pocita 1339 dni v plne vysi kc z 0,1% = PRODLENI Z 42 234 JE 42 KC NA DENdekuji za odpoved

Odpovědi
standa

Uff 🙂

Schválně se podívejte kolik odpovědí na tutéž otázku jste již ode mne dostala…

V odpovědi, na kterou odkazuji níže ve zdroji, uvádím, že pro posouzení správnosti výpočtu úroků z prodlení je potřebné znát ještě další údaje. Pozorně si přečtěte předchozí odpovědi a pak položte otázku znovu a pokud možno si tu novou otázku po sobě přečtěte 🙂

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prodleni-z-jistiny