tvaruzekcz

Jak je možné, že nastydneme v létě?

Nejlepší odpověď
Drap

úplně snadno. Stačí se zapotit a ofoukne tě vítr. A nebo si v parném létě zapneš klimatizaci, ať už doma nebo v autě na příjemných dvacet stupňů a je to coby dup.

Další odpovědi
marci1

Možné příčiny:
Klimatizace (rozdíl mezi venkovní a vnitřní teplotou by neměl přesáhnout 5 stupňů) , chladné nápoje (vyhnout se ledu, pít nápoje s teplotou vyšší než 15°C), teplotní šoky (letní večery – raději si s sebou vždy přibalit něco teplého na sebe), nízký pitný režim (klimatizace a suchý vzduch vysušuje sliznice, které mají za úkol chránit naše tělo před vniknutím bakterií). 🙂