Viktorie II.

Jak dodržujete zdejší kodex a pravidla?

Nejlepší odpověď
aliendrone

To se musí?

Co napíši, to napíši, moc si s tím hlavu nedělám (s ohledem na kodex myslím). Maximálně mi přide interní poštou zpráva „… Váš příspěvek byl blablabla…“. ;) :)

Zvládl bych S PŘEHLEDEM být ještě „přirozenější“, jenže s ohledem na zdejší dámy se musím krotit. Nerad bych je šokoval svojí úžasnou slovní zásobou. Navíc jsem si celkem jistý, že by mnohým mým termínům a slovním obratům nerozuměly. :D :D

I tak – kdyby moje příspěvky mohla číst mutti, asi by ji odvezli na chirurgii, bo by si o mě opohlavkovala ruce až na kost. ;) :D :D

Další odpovědi
paul1

na 70-99 %

jirka F

50-69 %

Snažím se kodex dodržovat občas mě to ujede. Co si budeme nalhávat.

Kepler

50-69 %

Drap

jiná odpověď

Já dodržuji. U tebe je to však dost špatné s dodržováním

JežíšKristus

na 100 %

Avšak klasik říká, že pravidla jsou od toho, aby…

Malvína

jiná odpověď

Díky tomu, že už sem moc nechodím, tak ho ani neporušuji 🙂
I při mé větší aktivitě si nejsem vědoma nějakého závažného porušení. Ruku do ohně ale strkat nebudu, něco by se určitě našlo.

hapiky

jiná odpověď

Píši tak, jak myslím (někdy teda moc ne). Kodexy neřeším. Sem tam mě nějaký drápežník nahlásí.
Když chci udělat škarohlídům radost, tak jim dám občas nějakou chuťovku. Nějaká ta hanlivá slova jsou pro ně rajská hudba.